شرکت مهندسی کاربرد کامپیوتر به عنوان یکی از معتبرترین شرکتهای تولید كننده نرم افزار مالی، بازرگانی و مدیریتی كشور نزدیک به سه دهه فعالیت مؤثر و مستمر زیر نظر شورای عالی انفورماتیک كشور خدمات خود را در بالاترین سطح كمی و كیفی به مشتریان ارائه می‌نماید.
در این راستا همكاری تنگاتنگ با ارگانها، سازمانهای دولتی، موسسات، کارخانجات تولیدی و صنعتی، شرکتهای بازرگانی، نمایندگی های شرکتهای خارجی، سفارتخانه‌ها و … در ایجاد و تهیه امکانات نرم افزاری و سخت افزاری و ارائه خدمات و پشتیبانی تلاش نموده و اینک با اندوخته عظیمی از تجربیات کاری و بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و مجرب و بهره‌گیری از امکانات در جهت ارتقاء هر چه بیشتر خدمات انفورماتیک کشور گامهای مفید برداشته است.

اهداف ما عبارتند از :

·         تعهد در قبال انجام به موقع كار

·         ارائه خدمات پشتيباني مستمر به مشتريان

·         اصلاح محصولات و نحوه ارائه خدمات مشتريان متناسب با نگرش های جديد از اطلاعات مشتريان و آخرين فن آوري هاي روز

·         تطابق نرم افزارها با آخرين قوانين وزارت كار و امور اجتماعي ، وزارت اقتصاد و دارايی و …

·         اختصاصي كردن سيستم هاي يكپارچه متناسب با نياز هاي مشتريان

·         طراحي و توليد نرم افزار هاي اختصاصي

·         رعايت حقوق معنوي مشتريان

·         حفظ محرمانه بودن اطلاعات مشتريان

·         تضمين كيفيت محصولات و خدمات

در اين راستا، فعاليت و همكاری با ارگانها، سازمان های دولتي، ‌موسسات، كارخانجات توليدي صنعتي و شركت هاي بازرگاني همواره تلاش ما ارائه محصولي مناسب با نيازهاي شما همراه با تعهد در ارائه خدمات مناسب و به موقع بوده است. اندوخته تجربيات ما با بهره گيري از نيروی انسانی مجرب و كار آزموده اطمينان خاطر شما را از ارائه محصولات و خدمات مطلوب فراهم خواهد آورد.

هم اكنون شركت مهندسي كاربرد كامپيوتر با بهره مندي از پرسنل متخصص و باشگاه عظيمی از مشتريان در اصناف مختلف جايگاه ممتازی در صنعت فناوري اطلاعات كشور دارد.

تاسيس : ۱۳۷۱هجري شمسي

شماره ثبت : ۸۹۷۵۵

شماره شناسایی انفورماتيك : ۷۱۱۷۸۵